ביקורות על Keto Eat&Fit

 • אנה
  לפני כן שקלתי 118 קילוגרמים וכבר לא האמנתי שאצליח להתמודד עם השמנת יתר. הרופא רשם לי דיאטת קטו יחד עם נטילת כמוסות לאכול & להתאים. מעולם לא הייתי מאמין שהירידה במשקל יכולה להיות כל כך קלה. בחודש הראשון כבר הורדתי 21 קילוגרמים ואני לא מתכוון לעצור שם!
  Keto Eat&Fit
 • עמנואל
  עם הגיל הוא החל להתאושש מאוד. אשתי ניסתה להכניס אותי לדיאטה, אבל הרבה זמן לא יכולתי לסבול את זה, כל הזמן חשבתי על אוכל, אני רוצה בשר. למדתי על דיאטת הקטו, איתה אתה צריך לאכול בשר ומזונות שומניים והחלטתי לנסות. יחד איתה התחלתי להשתמש בכמוסות קטו לאכול ולהתאים. כתוצאה מכך - אני אוכל בשר, אבל קילוגרמים נעלמים! ואין רעב!
  Keto Eat&Fit
 • גליה
  בעבר ניסיתי לשבת על דיאטת קטו, אך לא יכולתי להיכנס שוב לקטוזיס, ביום ה 3-4 הופיעו כאבי ראש עזים ונשברתי. חבר המליץ ​​לי לקחת כמוסות Keto Eat & Fit יחד עם הדיאטה. איתם כבר ביום השני הרגשתי נחשול של אנרגיה! בשבוע הראשון ירדתי כמעט 5 ק"ג!
  Keto Eat&Fit
 • יארד של
  אני משתמש בכמוסות של Keto Eat & Fit באופן קבוע כשאני עוסק בדיאטת קטו. למשך חודש שימוש אני מצליחה להוריד 10-15 קילוגרמים, בעוד שאני לא מרגישה רעבה ולא מתאמנת בחדר הכושר.
  Keto Eat&Fit
 • אפרים
  קל לקחת כמוסות של Keto Eat & Fit ויחד עם תזונה מיוחדת הן נותנות אפקט מהיר מאוד. באופן אישי הצלחתי להוריד 14 קילוגרמים בתוך חודש בלבד.
  Keto Eat&Fit
דירוג משתמש Keto Eat&Fit
4.5
27