דיאטה לעצלנים: הדרך הקלה והבטוחה ביותר לרדת במשקל

אישור נוסף לכך שהחדש הוא הישן שנשכח היטב. מהות הדיאטה לעצלנים היא שימוש נכון במים. זה הכלל שהסבתות שלנו דבקו בו. על ידי הקפדה על הכללים הקלים המתוארים במאמר זה, תוכל להיפטר ממשקל עודף תוך חודש בלבד.

היתרונות של דיאטה עצלנית

בהשוואה לדרכים אחרות לרדת במשקל, דיאטת מים עצלנית עוזרת לך לעשות זאת בצורה נוחה יותר, ללא סיכון להתמוטטות וטראומה פסיכולוגית נלווית.

ילדה שותה מים בדיאטה עצלנית
 1. אם אתה מקפיד על כל הכללים, אתה יכול לאכול הכל. אין צורך לספור קלוריות, לחשוב על התפריט ולבשל רק ארוחות דיאטטיות, לדאוג לשיטת הטיפול בחום.
 2. אין תחושת רעב מתמדת, בשל העובדה שהמים ממלאים את כל נפח הקיבה. בנוסף, תכולת הקלוריות האפסית שלו.
 3. עבודת האיברים הפנימיים משתפרת, הגוף מתנקה, מה שמשפיע לטובה על מצב העור - כל זה מסייע בכמות גדולה של נוזלים הנצרכים.
 4. מים הם זרז מטבולי מצוין. בזכותה, הגוף שורף קלוריות מהר יותר, והופך אותן לאנרגיה. הגוף מתחיל מיד להתעורר, הרווחה הכללית משתפרת והישנוניות נעלמת.
 5. את הדיאטה העצלנית אפשר לעקוב בכל מקום: בחופשה, בעבודה או בבית. אין צורך בהכשרה מיוחדת או שינויים באורח החיים.

אבל היתרון החשוב ביותר של דיאטה לעצלנים הוא שאתה יכול להתפנק עם הפינוקים האהובים עליך, במיוחד במהלך חגים. אתה רק צריך לשתות את כמות הנוזל הנדרשת מראש ולרדת במשקל בהנאה.

גורמים המשפיעים על קצב הירידה במשקל

איבוד משקל עודף הוא תהליך אינדיבידואלי ותלוי בירידה במשקל הגוף. דיאטה לעצלנים, מפורסמת רק בזכות ביקורות חיוביות. הודות לדיאטת המים, אתה יכול לרדת מ-5 עד 12 ק"ג בחודש אחד.

גורמים שבהם תלוי קצב הירידה במשקל:

 • האוכל שאדם אוכל. למרות העובדה שאפשר לאכול כל דבר, יש לזכור ששפע מוגזם של שומני, עמילנים ומתוקים מאט את תהליך הירידה במשקל. רצוי גם להפחית מעט את כמות המלח.
 • המסה הכוללת של משקל עודף. התהליך הולך מהר יותר, ככל שהוא יותר. אצל אנשים רזים ורזים, הגוף מאבד משקל עודף הרבה יותר לאט.
 • גיל. ככל שהאדם מבוגר יותר, כך חילוף החומרים גרוע יותר. לצעירים קל יותר לרדת במשקל.

אבל מבחינות רבות ההשפעה תלויה באדם עצמו. חלקם בדיאטה במים יורדים 1 ק"ג בשבוע, אחרים מגיעים לירידה במשקל של עד 5 ק"ג באותה תקופה. פעילות גופנית תזרז את תהליך הירידה במשקל. חינוך גופני לא יאפשר לך לאבד גמישות ולצנוח את העור אם לאדם יש כמות גדולה של משקל עודף.

דיאטת מים לעצלנים

המלצות וכללים בסיסיים

רצוי להקפיד על דיאטה עצלנית פעם בשנה, לא יותר משלושה שבועות. אבל אם יש סיבה טובה לחזור עליה, יש צורך לשמור על הפסקה בין מחזורי הדיאטה של חודש לפחות. ניתן ליישם את ההרגל השימושי הנרכש של שתיית מים זמן קצר לפני הארוחות בתזונה היומיומית, אך תצטרך להפחית מעט את כמות הנוזלים.

הקפדה על הכללים הבסיסיים תאפשר לך להשיג הצלחה במאבק נגד קילוגרמים עודפים בזמן הקצר ביותר.

 1. בהתאם לכללי הדיאטה לעצלנים, חשוב לשתות רק מים שקטים טהורים. אין לשתות כל משקאות עם הארוחות ולפחות בשעה הקרובה. לאחר הזמן המוקצב, תוכלו לשתות תה, קפה או תה צמחים.
 2. יש לצרוך מים רק גולמיים ותמיד בטמפרטורת החדר. במהלך טיפול בחום, המים מאבדים את רוב המינרלים והמלחים השימושיים. חם - מאיץ את חילוף החומרים ומתאים את הגוף לצריכת מזון, תוך תחילת עבודת מערכת העיכול.
 3. יש לשתות מים לא רק 20 דקות לפני הארוחה העיקרית, אלא גם לפני חטיפים קלים, גם אם מדובר בפירות, קרקרים או זרעים. ככלל, אצל רבים הרצון לנשנש נעלם רק מהצורך לשתות 2 כוסות נוזל.

מים חייבים להיות תמיד בקרבת מקום. ניתן לרכוש בקבוק קטן בנפח הרצוי, כך שלא יהיו קשיים במדידת כמות הנוזל הנדרשת.

דיאטה לעצלנים - תפריט משוער

לפני שמתחילים דיאטה, רצוי לשקול דיאטה משוערת. הקפדה על צריכת מזון לפי שעה תגביר את הביצועים לפעמים. הגברת צריכת הפירות הנא והפחתת בשר מתוק, שומני, קמח ומעושן תורמת אף היא להסרה מהירה של משקל עודף.

מזונות דיאטה עצלנים

תפריט הדיאטה היומי לעצלנים נראה כך:

זְמַן תַפרִיט
ארוחת בוקר

7: 40 - 2 כוסות מים נקיים.

8: 00 - ארוחת הבוקר הרגילה.

9: 15 - 9: 30 - קפה או תה ללא סוכר.

9: 30 – 12: 40 מים טהורים ללא מוגזים ללא הגבלה
אֲרוּחַת עֶרֶב

12: 40 - 2 כוסות מים ללא גז.

13: 00 - ארוחת צהריים עם כל תכולת מנות וקלוריות.

14: 15 - 14: 30 תה או קפה ללא סוכר.

14: 30 – 17: 40 מים נקיים בטמפרטורת החדר בכל כמות
אֲרוּחַת עֶרֶב

17: 40 - 2 כוסות מים נקיים.

18: 00 - ארוחת ערב לפי הטעם.

19: 15 - 19: 30 כל משקה ללא סוכר.

19: 30 – 7: 40 במקרה של רעב, אתה יכול לשתות קצת מים.

התוויות נגד עיקריות

עקב השימוש בכמות גדולה של מים, חומרים שימושיים רבים מתחילים להישטף מהגוף, במיוחד מגנזיום, נתרן וסידן. במהלך הדיאטה רצוי להתחיל לשתות קומפלקס ויטמין-מינרלים.

התוויות נגד לבחירת שיטת הרזיה זו:

 • סמסטר שלישי להריון והנקה.
 • מחלות של מערכת ההפרשה, כגון בעיות בכליות, שלפוחית השתן וכו'.
 • אם יש מחסור בסידן בגוף.
 • אתה לא יכול לשמור על דיאטה לילדים מתחת לגיל 16.

לפני תחילת דיאטה, אנשים עם מחלות של מערכת הלב וכלי הדם צריכים להתייעץ עם רופא. לא כדאי גם לבחור בשיטה זו למי שלא אוהב לשתות מים.